Yaz Kampanyalarımızı Kaçırmayın!
 • Whatsapp

  Whatsapp üzerinden 7/24 bize ulaşabilirsin.

 • Anasayfa Duyuru

  Üniversite Öğrencilerine %10 İndirim. Bizimle irtibata geçerek indiriminizi alın.

Doğu Karadeniz Batum Turu


Detaylar ve Tarihler

DOĞU KARADENİZ VE BATUMTURU

3 GECE 4 GÜN OTEL KONAKLAMASI

RİZE- AYDER- TRABZON- UZUNGÖL – GİRESUN- ORDU- KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU


ALTINDERE MİLLİ PARKI – SÜMELA MANASTIRI – ATATÜRK KÖŞKÜ – SÜRMENE ÇAMLIHEMŞİN – CİNCİVA VADİSİ – RİZE ZİR KALE – PALOVİT ŞELALESİ – FIRTINAVADİSİ AYDERYAYLASI 

 

1 GECE AYDER YAYLASI

1 GECE HOPA (ARTVİN)
1 GECE TRBZON KONAKLAMALI

www.kayseriturplatformu.com

 

1. Gün Perşembe Zigana Hamsi Köy dolaylarında alacağımız kahvaltı sonrası gezimize müthiş Maçka Vadisi’nde yer alan Sümela Manastırı ile başlıyoruz. Manastırın içerisine giriyor ve buradaki tarihi kültürel noktaları rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz.Altındere Milli Parkı içerisinde yer alan Sümela manastırı muhteşem doğası ve tarihi ile sizleri büyüleyecek.Sümela’da vereceğimiz serbest zamanda dileyenler kahve keyfi eşliğinde doğal Karadeniz güzelliklerinin keyfini çıkartabilirler.Serbest zaman bitimi aracımızda buluşarak Trabzon ‘a doğru yol alıyoruz. Aya Varvara Kilisesi - Küçük Ayasofya gezimizi tamamlayıp o tarihlerde Atatürk Köşkü tadilatta değilse rehberimizin anlatımlarıyla Atatürk Köşküne geliyoruz. Burada alacağımız bilgiler sonrası köşk gezimizi yapıyor fotoğraflıyor ve öğle yemeği alacağımız mekana geçiyoruz. Yemek sonrası bir başka doğal güzelliğe geçiyoruz. Yol güzergahımız üzerinde Sürmene bıçakları için bıçak atölyesine geçiyoruz. Gerekli anlatımlar eşliğinde bıçak atölyesini geziyoruz. Daha sonra Uzungöl e doğru yol alıyoruz Of ilçesinden Solaklı nehrini izleyerek Çaykara üzerinden Uzungöle ulaşıyoruz. Yol boyunca göreceğimiz çay bahçelerinin Doğu Karadeniz ormanlarıyla bütünleşmesi bizleri Karadeniz’in o muhteşem doğasıyla tekrar büyüleyecek. Uzungöl çevresinde serbest zamanı değerlendirebilirsiniz. Dinlenmek için Konaklama yapacağımız Otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde Konaklama SEZGİNLER OTEL - UZUNGÖL

Sabah Kahvaltısı: Zigana dağı İvme Restaurant’ta serpme olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Akşam Yemeği: Açık büfe olarak otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir. Konaklama: SEZGİNLER OTEL / UZUNGÖL

2. Gün Cuma YAYLA PROGRAMI

ÇEÇEVA ÇAY TARLASI FIRTINA DERESİ – SEVDALUK KÖPRÜSÜ - ÇİNÇİVA KÖYÜ ZİLKALE – POLOVİTŞELALESİ - ŞİMŞİR ORMANLARI – ZIPLINE – RAFTİNGSALINCAK

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Rize’nin bezleri ile meşhur bez fabrikasına gezip Çamlıhemşin bölgesinde isteğe bağlı olarak rafting zipline ile devam ederken en eğlenceli anları yaşayacağız. Öğle yemeğini bu bölgenin turşu kavurması mısır ekmeğinden, laz böreğine, mıhlama yada kuymak ile yemek kültürünü bizlere yansıtacak. Yemek sonrası Ayder Yayla programı için tur minibüsleri ile tur güzergahındaki en güzel noktalardan biri olan Zilkale anlatılmaz yaşanır derecede güzel olan bir bölge olarak bizleri bekliyor olacak. Filmlere ve dizilere konu olan bu bölgedeki konaklar köprüler Şenyuva köyünde doğası ve tarihi ile sizleri büyüleyecek.Tarihi konakları kendine özgü mimarisi, Çat ve Fırtına vadisinin manzarası ile bu bölge bizleri kendine hayran bırakacak.Bölgedeki en güzel şelale olan Palovit şelalesi ise eşsiz güzelliği ve yol boyunca doğanın el değmemiş güzelliği ile bizleri dinginleştirecek.Bölgede alacağımız Yayla turu bitimde konaklama yapacağımız Ayder Yaylasındaki otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelimizdeki akşam yemeği sonrası tadı damağında kalan yöresel müziklerin ve ritimlerin keyfini bölgedeki kendine özgü lokallerde horon ve tulum ile renklendirebilecek.

Konaklama ÜMİT OTEL – AYDER

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Akşam Yemeği: Açık büfe olarak otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

3. Gün Cumartesi

Saint andrew Heykeli, Gonio Kalesi (panoramik), Ters ev,Tiyatro Binası, Poseidon Heykeli Astronomik saat, Avrupa Meydanı, Altın Post Media Heykeli, Nicholas Kilisesi, Piazza Meydan, Saat kulesi, Türk mahallesi, Çahra saat kulesi, Alfabe kulesi, Ali ve Nino heykeli, Dönme dolap Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Ayder Yaylası gezisi yaparak Tar Şelalesine geçiyoruz. Burda sabah yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra Ayder den ayrılarak Sarp Sınır Kapısı'na ulaşıyoruz. Yeni çipli kimlik kartlarımız ile Gürcistan tarafına geçiyor ve Karadeniz’in Gürcistan sınırlarındaki gezilerimize başlıyoruz. Güzel bir gün geçireceğimiz Batum'da şehrin sokaklarından geçerek keşfe başlıyoruz.Ali ve Nino Heykeli,Avrupa Meydanı,Astronomik Saat,Batum Bulvarı ve kiliseler gezip göreceğimiz yerler arasındadır. Batum 'dan öğle saatlerinde tekrar çıkış yapıyoruz. (Öğle yemeğimizi Batum da yada Hopa da alabiliriz)

Konaklama CİHAN OTEL / Hopa

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Akşam Yemeği: Açık büfe olarak otelde alınacak olup,tur ücretine dahildir.

Konaklama: CİHAN OTEL / HOPA

NOT:Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum'a üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, kurumkimliklerivs.) geçiş yapılamamaktadır.Ailesi ile birlikte(Anneve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan18yaş altı misafirlerimizin BATUM'A geçişleri için NOTER’den onaylı MUVAFAKATNAME almaları gerekmektedir. Bebekler,Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Kimlikler yırtık ve yıpranmış olmaması gerekmektedir. ESKİ KİMLİK KABUL EDİLMEMEKTEDİR. DİKKAT:T C NOLU NÜFUSCÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ.

4. Gün Pazar

Sabah otelimizde alacağımız Kahvaltı sonrasında Hopa dan ayrılıyoruz. Çay Fabrikasına çay yapımaşamasını rehberimiz anlatımıyla dinliyoruz. Burada Çay bahçesini gezerek fotoğraf çekimi ve çay molası için serbest zaman veriyoruz. Akcabaat Bölgeside Öğle yemeğimiz alıyoruz. Yol üzerinden Giresun Adasını panoramik görüyor ve buradan fındığımızı alıp Ordu’ya ulaşıyoruz. Ordu’nun sembolü olan ‘’Boztepe’ye çıkmalı şu Ordu’ya bakmalı’’ sözünün yeri olan Boztepe’ye teleferik ile çıkıyoruz. Boztepede Ordu şehir manzaralı restoranlarda isterseniz akşam yemeği yiyebilir çay kahve içebilir, bol oksijenli doğa yürüyüşü yapabilir, muhteşem manzarayı fotoğraflayabilir, sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Boztepe turumuzu tamamlamanın ardından Samsun üzerinden Kayseri’ye doğru dönüş yoluna geçiyoruz. Sabah saatlerinde Kayseri’de oluyoruz. Sizleri aldığımız nokta ya bırakarak Bir başka turlarımızda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

 

Hareket Saati : Çarşamba akşam 20.30 da Kayseri Park Önünden Hareket
Sivas – Zara - Refahiye Gümüşhane üzerinden Maçka/ya ulaşıyoruz.

 

Mercedes Sprinter &Wolksvagen Crafter 17+1 kişilik Lüx Klimalı araçlar, 27 Kişilik Isuzu, Royal, Prestij MarkaMidibüslerdir.

Turda kişi sayısına gore bu araçlar kullanılacaktır.Kullanım hakkı Kayseri Tur Platformunda SAKLIDIR saklıdır.OTOBÜSLER
Travego-Tourismo MERCEDES - Man FORTUNA 46+1+1 veya 54+1+1 koltuklandırma,Abs, Asr,

Tur Detayları

 • Tur Süresi
  5
 • Ulaşım
 • Vize Gerekli mi?
 • Çıkış Yerleri
  Kayseri
 • Komfor
  0.00
 • Etkinlikler
  0.00
 • Ulaşım
  0.00
 • Personel
  0.00
 • Fiyat / Kalite Oranı
  0.00
Rezervasyon

Uygun Tarihler


#

karadeniz

 • Tarih: 2024-07-03
 • Yetişkin Sayısı:7500₺
 • 0-2 Çocuk Sayısı:0₺
 • 3-6 Çocuk Sayısı:3000₺
 • 7-12 Çocuk Sayısı:6000₺

Servislerimiz & Özelliklerimiz


Ana Şubemiz

20:30 Kayseri park önü

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

DAHİL OLAN HİZMETLER:

* Gidiş Dönüş Turizm Paketli Lüks Araçlar İle Ulaşım

* Otellerde 3 Gece Konaklama(TRABZON NATURE GARDEN,AYDER KONAK,HOPA CİHAN OTEL)

* Otelde Akşam Yemekleri (3)

* Araç içi ikramlar

* Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri

*Kaçkar Milli Park (Ayder) Giriş Ücretleri

* Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası

* 3 Otellerde Sabah kahvaltısı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

HARİÇ OLANLAR HİZMETLER:

* Öğle Yemekleri

* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

* Otel de Yemeklerde Alınan İçecekler

* Batum Yurt Dışı Çıkış Harç ücreti ve Batum Transfer ücreti

* Kişisel Harcamalar

* Ekstra Belirtilen Organizasyonlar

* Yaylalara – Çeçeva Ulaşım Ücreti (İsteğe Bağlı Ekstra Tur)

* Aktiviteler : Zipline, Salıncak,Rrafting (İsteğe Bağlı Ekstra Tur)

>Genel Şartlar

İPTAL VE İADE HİZMETİ KAPSAMI

Tura Çıkış Gününden,7 Gün öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz% 100 kesintisiz iade garantisi sunuyoruz.1,2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda İptal

Iade Hizmet Bedeli Kişibaşı 100 TLdir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda İptal iade Hizmet Bedeli Kişi Başı

150 TL’ dir.

>Bilmeniz Gerekenler

NOT:Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum'a üzerindeTC kimlik numarası bulunan nüfuz cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, kurum kimliklerivs.)geçiş yapılamamaktadır.Ailesi ilea birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda)seyaha tetmeyecek loan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM'A geçişleri için NOTER’den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir.Bebekler,Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur.Kimlikler Yeni kimlik olmaması gerekmektedir.Gürcü memurları eski oan kimlikleri kabul etmemektedir.

ÖNEMLİ BİLGİLER

-Otobüslü turlarda 00-2,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz.Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 3-6,99Yaş çocuk   fiyatı uygulanır.

-Gezi Süresi 4 Gece 5 Gündür 1 Gecesi Yolda Geçmek Kaydı İle Otel Konaklaması 3 Gece 4 Gündür.

-Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Uygulanır.Tek Bir Çocuk İçin Kullanılır.0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

-Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir.

-Turlarımız Otel, Otobüs, Tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı düşünülemez.

-Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

-Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

-Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Kayseri Tur Platformunun sorumluluğu yoktur.

-Yeterli sayıda yoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile  iptal hakkı Kayseri Tur Platformunda saklıdır.Turun iptali durumunda Kayseri Tur Platformu iptalini bizzat bildirmek zorundadır.

> >Detaylar

 • >Ulaşım
 • >Zamanı 5
 • >Vize Gerekli mi?

Tur Detayları


DOĞU KARADENİZ VE BATUMTURU

3 GECE 4 GÜN OTEL KONAKLAMASI

RİZE- AYDER- TRABZON- UZUNGÖL – GİRESUN- ORDU- KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU


ALTINDERE MİLLİ PARKI – SÜMELA MANASTIRI – ATATÜRK KÖŞKÜ – SÜRMENE ÇAMLIHEMŞİN – CİNCİVA VADİSİ – RİZE ZİR KALE – PALOVİT ŞELALESİ – FIRTINAVADİSİ AYDERYAYLASI 

 

1 GECE AYDER YAYLASI

1 GECE HOPA (ARTVİN)
1 GECE TRBZON KONAKLAMALI

www.kayseriturplatformu.com

 

1. Gün Perşembe Zigana Hamsi Köy dolaylarında alacağımız kahvaltı sonrası gezimize müthiş Maçka Vadisi’nde yer alan Sümela Manastırı ile başlıyoruz. Manastırın içerisine giriyor ve buradaki tarihi kültürel noktaları rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz.Altındere Milli Parkı içerisinde yer alan Sümela manastırı muhteşem doğası ve tarihi ile sizleri büyüleyecek.Sümela’da vereceğimiz serbest zamanda dileyenler kahve keyfi eşliğinde doğal Karadeniz güzelliklerinin keyfini çıkartabilirler.Serbest zaman bitimi aracımızda buluşarak Trabzon ‘a doğru yol alıyoruz. Aya Varvara Kilisesi - Küçük Ayasofya gezimizi tamamlayıp o tarihlerde Atatürk Köşkü tadilatta değilse rehberimizin anlatımlarıyla Atatürk Köşküne geliyoruz. Burada alacağımız bilgiler sonrası köşk gezimizi yapıyor fotoğraflıyor ve öğle yemeği alacağımız mekana geçiyoruz. Yemek sonrası bir başka doğal güzelliğe geçiyoruz. Yol güzergahımız üzerinde Sürmene bıçakları için bıçak atölyesine geçiyoruz. Gerekli anlatımlar eşliğinde bıçak atölyesini geziyoruz. Daha sonra Uzungöl e doğru yol alıyoruz Of ilçesinden Solaklı nehrini izleyerek Çaykara üzerinden Uzungöle ulaşıyoruz. Yol boyunca göreceğimiz çay bahçelerinin Doğu Karadeniz ormanlarıyla bütünleşmesi bizleri Karadeniz’in o muhteşem doğasıyla tekrar büyüleyecek. Uzungöl çevresinde serbest zamanı değerlendirebilirsiniz. Dinlenmek için Konaklama yapacağımız Otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde Konaklama SEZGİNLER OTEL - UZUNGÖL

Sabah Kahvaltısı: Zigana dağı İvme Restaurant’ta serpme olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Akşam Yemeği: Açık büfe olarak otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir. Konaklama: SEZGİNLER OTEL / UZUNGÖL

2. Gün Cuma YAYLA PROGRAMI

ÇEÇEVA ÇAY TARLASI FIRTINA DERESİ – SEVDALUK KÖPRÜSÜ - ÇİNÇİVA KÖYÜ ZİLKALE – POLOVİTŞELALESİ - ŞİMŞİR ORMANLARI – ZIPLINE – RAFTİNGSALINCAK

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Rize’nin bezleri ile meşhur bez fabrikasına gezip Çamlıhemşin bölgesinde isteğe bağlı olarak rafting zipline ile devam ederken en eğlenceli anları yaşayacağız. Öğle yemeğini bu bölgenin turşu kavurması mısır ekmeğinden, laz böreğine, mıhlama yada kuymak ile yemek kültürünü bizlere yansıtacak. Yemek sonrası Ayder Yayla programı için tur minibüsleri ile tur güzergahındaki en güzel noktalardan biri olan Zilkale anlatılmaz yaşanır derecede güzel olan bir bölge olarak bizleri bekliyor olacak. Filmlere ve dizilere konu olan bu bölgedeki konaklar köprüler Şenyuva köyünde doğası ve tarihi ile sizleri büyüleyecek.Tarihi konakları kendine özgü mimarisi, Çat ve Fırtına vadisinin manzarası ile bu bölge bizleri kendine hayran bırakacak.Bölgedeki en güzel şelale olan Palovit şelalesi ise eşsiz güzelliği ve yol boyunca doğanın el değmemiş güzelliği ile bizleri dinginleştirecek.Bölgede alacağımız Yayla turu bitimde konaklama yapacağımız Ayder Yaylasındaki otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelimizdeki akşam yemeği sonrası tadı damağında kalan yöresel müziklerin ve ritimlerin keyfini bölgedeki kendine özgü lokallerde horon ve tulum ile renklendirebilecek.

Konaklama ÜMİT OTEL – AYDER

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Akşam Yemeği: Açık büfe olarak otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

3. Gün Cumartesi

Saint andrew Heykeli, Gonio Kalesi (panoramik), Ters ev,Tiyatro Binası, Poseidon Heykeli Astronomik saat, Avrupa Meydanı, Altın Post Media Heykeli, Nicholas Kilisesi, Piazza Meydan, Saat kulesi, Türk mahallesi, Çahra saat kulesi, Alfabe kulesi, Ali ve Nino heykeli, Dönme dolap Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Ayder Yaylası gezisi yaparak Tar Şelalesine geçiyoruz. Burda sabah yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra Ayder den ayrılarak Sarp Sınır Kapısı'na ulaşıyoruz. Yeni çipli kimlik kartlarımız ile Gürcistan tarafına geçiyor ve Karadeniz’in Gürcistan sınırlarındaki gezilerimize başlıyoruz. Güzel bir gün geçireceğimiz Batum'da şehrin sokaklarından geçerek keşfe başlıyoruz.Ali ve Nino Heykeli,Avrupa Meydanı,Astronomik Saat,Batum Bulvarı ve kiliseler gezip göreceğimiz yerler arasındadır. Batum 'dan öğle saatlerinde tekrar çıkış yapıyoruz. (Öğle yemeğimizi Batum da yada Hopa da alabiliriz)

Konaklama CİHAN OTEL / Hopa

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Akşam Yemeği: Açık büfe olarak otelde alınacak olup,tur ücretine dahildir.

Konaklama: CİHAN OTEL / HOPA

NOT:Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum'a üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, kurumkimliklerivs.) geçiş yapılamamaktadır.Ailesi ile birlikte(Anneve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan18yaş altı misafirlerimizin BATUM'A geçişleri için NOTER’den onaylı MUVAFAKATNAME almaları gerekmektedir. Bebekler,Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Kimlikler yırtık ve yıpranmış olmaması gerekmektedir. ESKİ KİMLİK KABUL EDİLMEMEKTEDİR. DİKKAT:T C NOLU NÜFUSCÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ.

4. Gün Pazar

Sabah otelimizde alacağımız Kahvaltı sonrasında Hopa dan ayrılıyoruz. Çay Fabrikasına çay yapımaşamasını rehberimiz anlatımıyla dinliyoruz. Burada Çay bahçesini gezerek fotoğraf çekimi ve çay molası için serbest zaman veriyoruz. Akcabaat Bölgeside Öğle yemeğimiz alıyoruz. Yol üzerinden Giresun Adasını panoramik görüyor ve buradan fındığımızı alıp Ordu’ya ulaşıyoruz. Ordu’nun sembolü olan ‘’Boztepe’ye çıkmalı şu Ordu’ya bakmalı’’ sözünün yeri olan Boztepe’ye teleferik ile çıkıyoruz. Boztepede Ordu şehir manzaralı restoranlarda isterseniz akşam yemeği yiyebilir çay kahve içebilir, bol oksijenli doğa yürüyüşü yapabilir, muhteşem manzarayı fotoğraflayabilir, sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Boztepe turumuzu tamamlamanın ardından Samsun üzerinden Kayseri’ye doğru dönüş yoluna geçiyoruz. Sabah saatlerinde Kayseri’de oluyoruz. Sizleri aldığımız nokta ya bırakarak Bir başka turlarımızda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

 

Hareket Saati : Çarşamba akşam 20.30 da Kayseri Park Önünden Hareket
Sivas – Zara - Refahiye Gümüşhane üzerinden Maçka/ya ulaşıyoruz.

 

Mercedes Sprinter &Wolksvagen Crafter 17+1 kişilik Lüx Klimalı araçlar, 27 Kişilik Isuzu, Royal, Prestij MarkaMidibüslerdir.

Turda kişi sayısına gore bu araçlar kullanılacaktır.Kullanım hakkı Kayseri Tur Platformunda SAKLIDIR saklıdır.OTOBÜSLER
Travego-Tourismo MERCEDES - Man FORTUNA 46+1+1 veya 54+1+1 koltuklandırma,Abs, Asr,

Kullanıcı Yorumları


Yorum ve Puanınızı Ekleyin

 • +905541981138
  7/24 Hizmetinizdeyiz
 • Türkiye'nin Her Yerinde
  40'tan fazla acente